«Педагогикалық дебют – 2024» кәсіби шеберлік байкауы

2024-01-12

М.Мәметова атындағы Қызылорда педагогикалық жоғары колледжінде жас мамандарға арналған колледжішілік «Педагогикалық дебют – 2024» кәсіби шеберлік байкауы өтті.

Байқауда бақ сынасқан
♦️ «Бастауыш білім беру педагогикасы мен әдістемесі» бөлімінің оқытушысы Асылбекова Айдана Нұрлыбекқызы
♦️«Физика-математика және ақпараттық жүйе» бөлімінің оқытушысы Нұртаза Іңкәр Сейдуллақызы
♦️«Дене тәрбиесі және спорт» бөлімінің оқытушысы Даутов Дулат Маратұлы
♦️«Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» бөлімінің оқытушысы Дастан Айбала Әбілдақызы
♦️«Филология» бөлімінің оқытушысы Тағыбергенов Жәнібек Қасқырбайұлы
♦️«Шетел тілі» бөлімінің оқытушысы Сабырова Гүлзинат Бахытжанқызы
♦️«Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» бөлімінің оқытушысы Байнияз Перизат Маратқызы.

Қатысушыларымыздың өнерін әділ бағалап қазылық жасаған қонақтар қатарында: Шалапова Гүлнұр Набиханқызы-  республикалық «Кәсіби шеберлік» конкурсының  III орын иегері, Меңдібаева Мөлдір Болатбекқызы – республикалық «Кәсіби шеберлік» конкурсының  «IT құзыретті педагог» номинациясы иегері, Дүйсенова Тұрар Жайшылыққызы- республикалық «Үздік эссе-2023» байқауының жүлдегері.

«Педагогикалық дебют – 2024» кәсіби шеберлік байқауында оқытушылардың таланттары бірінен-бірі асып, байқау қонақтары мен әділ қазылар алқасының көңілдерінен шыға білді. Байқауда әуезді әуендер шырқалып, байқау қатысушылары мен қонақтарының көңілдерін көтеріп, байқаудың қызықты өтуіне септіктерін тигізді.

Байқау қорытындысы бойынша: