Бүгін оқу орны студенттеріне діни экстремизм және терроризм әрекеттерінен сақ болу жөнінде видеороликтер көрсетіліп, түсіндірме жұмыстары жүргізілді.

2024-03-18

Шара барысында білім алушыларға экстремизм және терроризм үлгілерін байқаған жағдайда немесе кез-келген қоғамдық орындардан күдікті зат көрген кезде құқық қорғау органдарына хабарласу керектігі, террорлық әрекеттердің қоғамға қаупі және күмәнді діни насихаттар, оқулықтарды пайданбау сынды бірқатар мәселелер жөнінде түсіндірме жұмыстары жүргізілді.